Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA je 31. největší rodinnou firmou Česka

RENOMIA byla zařazena časopisem Forbes do svého letošního žebříčku mezi dvě stě největších českých rodinných firem a obsadila v něm 31. místo. Uspěla tak ve velké konkurenci nejúspěšnějších společností s rodinným vedením v České republice.

V květnovém vydání českého Forbesu navíc naleznete zajímavý rozhovor s rodinou Nepalových, jehož tématem jsou plány do budoucna, ale i malé ohlédnutí do minulosti RENOMIA, která letos slaví 30 let od svého vzniku.

ForbesVše, co děláme, zlepšování služeb a naše ambice být silný hráč na trhu směřuje ve prospěch našich klientů. Mám velikou radost, že se nám daří, a děkuji všem kolegyním a kolegům RENOMIA GROUP ve 12 zemích Evropy za úsilí, které společnému úspěchu věnují,“ říká Jiřina Nepalová, zakladatelka společnosti.

Blahopřejeme všem firmám v žebříčku Forbes. Vnímáme obrovský potenciál českých rodinných firem, řadu z nich svými službami podporujeme v jejich rozvoji a České republice i mimo ni. Hodnoty, které jsou rodinným firmám vlastní, jako jsou dobré vztahy, soudržnost, odpovědnost a investice do dlouhodobého rozvoje přispívají k jejich úspěchu,“ dodává Pavel Nepala, managing partner RENOMIA.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

CESIA, s. r. o.
Palackého třída 2553
288 02 Nymburk

cesia@cesia.cz
+420 325 514 303