Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Reference klientů

"Společnost ZOO Chleby, o.p.s.  spolupracuje se společností CESIA, s.r.o. již několik let. Důvodem jsou kvalitní služby, odbornost a ochota při řešení našich specifických požadavků v oblasti pojištění. Velmi oceňujeme obětavý přístup v případě likvidace škodních událostí. Se společností Cesia, s.r.o. chceme nadále spolupracovat."

René Franěk
ředitel
ZOO Chleby, o. p. s."S paní Černou spolupracujeme v oblasti pojišťovnictví velmi dlouhou dobu. Důvodem jsou kvalitní služby, které vždy dokáže nabídnout díky svému zodpovědnému přístupu a schopnosti porozumět našim potřebám.

Kvalita nabídnutých služeb spočívá ve výběru sortimentu nabízených pojištění, zhodnocení a optimálním výběru pojišťoven a v obětavém přístupu v případě likvidace vzniklé škody.

Věřím, že naše dobrá spolupráce bude pokračovat i nadále."

Ing. Jiří Křivský
ředitel společnosti
JDK, spol. s. r. o."Se společností CESIA, s. r. o. spolupracuje naše firma od roku 2013. CESIA pro nás zajišťuje pojištění motorových vozidel a majetku. Vždy se setkáváme s nevšední ochotou pracovníků a díky jejich pracovitosti, solidnosti a svědomitosti byly a jsou všechny naše požadavky a problémy vyřešeny k naší spokojenosti. Se společností CESIA hodláme spolupracovat i nadále, jsme maximálně spokojeni."

Ing. Miroslav Firman
předseda dozorční rady a ředitel ekonomického úseku
T-SOFT a. s.

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

CESIA, s. r. o.
Palackého třída 2553
288 02 Nymburk

cesia@cesia.cz
+420 325 514 303