Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Charitativní akce Hýbejte se s TERIBEARem odstartovala a RENOMIA je opět jejím hrdým partnerem i aktivním účastníkem

Desítky kolegů, spolupracovníků a jejich rodinných příslušníků z celé RENOMIA GROUP se i letos zapojí do charitativní akce Hýbejte se TERIBEARem, jejímž cílem je získat 10 milionů korun na pomoc opuštěným a znevýhodněným dětem. TERIBEARa pořádá Nadace Terezy Maxové dětem, jejíž činnost RENOMIA dlouhodobě podporuje.

Partnerství v RENOMIA NETWORK, největší síti pojišťovacích makléřů v ČR, je stejně jako podpora TERIBEARa založeno na vůli napomáhat k tomu, abychom všichni měli lepší život. Děkujeme, že s námi toto poslání sdílíte,“ říká Ondřej Witowski, ředitel RENOMIA NETWORK.

Slavnostní start TERIBEARa se odehrál 16. 9. v 10 hodin na pražské Letné, k akci se ale virtuálně připojili lidé z celé ČR. Účastníci sbírají tzv. TERIMETRY – k naplnění stanoveného cíle je zapotřebí jich ujít, naběhat či najezdit na kole nebo elektrokole celých 500 000, takže budeme velice rádi, pokud se přidáte do týmu RENOMIA, uděláte něco pro své zdraví a pomůžete spolu s námi dobré věci!

Terimetr
Letošní TERIBEAR, který kvůli pandemii opět probíhá on-line (prostřednictvím sportovní aplikace STRAVA), skončí, jakmile se na účtu sejde 10 milionů korun. Věříme, že i díky Vašemu zapojení se tak stane již během několika dnů.

Chcete se k nám přidat?

 1. Registrujte se do TERIBEAR – návod naleznete ZDE.
  V kroku 1 vyberte možnost „Účastníme se jako Team“.
  V kroku 2 vyplňte požadované údaje, zaškrtněte možnost „Chci se přidat k již existujícímu týmu“ a vyplňte bezpečnostní kód „RenomiaTB21“.
  V kroku 3 můžete vybrat preferovaný příběh, který chcete svou aktivitou podpořit.
  V kroku 4 prosím zkontrolujte zadané údaje, vyberte způsob platby registračního poplatku 200 Kč (tento poplatek hradí každý účastník sám za sebe) a po odsouhlasení podmínek registrace klikněte na tlačítko „Zaplatit“, které vás bude instruovat o postupu platby.
  Po úspěšném zaplacení obdržíte na uvedený e-mail potvrzení o úspěšné registraci do akce Hýbejte se s TERIBEARem.
 2. Stáhněte si na svůj mobilní telefon sportovní aplikaci STRAVA a vytvořte si zde vlastní (postačí bezplatná verze)
  odkaz pro telefony Apple: https://apps.apple.com/us/app/strava-run-ride-swim/id426826309
  pro telefony s Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.strava
 3. Po nainstalování a registraci je nutné ještě spárovat účet TERIBEAR s touto aplikací a online leaderboardem kliknutím na slovo „zde“ v zaslaném e-mailu a následně kliknutím na tlačítko „Spárování účtu“.
 4. Posledním krokem je pak autorizace propojení mezi účtem TERIBEAR a účtem aplikace STRAVA, které potvrdíte kliknutím na tlačítko „Authorize“ v oranžovém tlačítku. Podrobný návod naleznete také na stránkách TERIBEAR zde.
 5. Vždy, když se budete chystat na procházku, běh či projížďku na kole, spustíte si v aplikaci STRAVA ve svém telefonu záznam aktivity (record) a po ukončení aktivity tento záznam uložíte (save). Všechny takto získané kilometry se přepočítají na TERIMETRY a následně na peníze pro opuštěné či jinak znevýhodněné děti. 

Teribear 2021

Jsme součástí RENOMIA Group

 • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
 • Mezinárodní tým zkušených odborníků
 • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

CESIA, s. r. o.
Palackého třída 2553
288 02 Nymburk

cesia@cesia.cz
+420 325 514 303